WPŁATA ZADATKU

Zadatek 20 zł Dokonaj płatności
Zadatek 30 zł Dokonaj płatności
Zadatek 40 zł Dokonaj płatności
Zadatek 60 zł Dokonaj płatności
Zadatek 90 zł Dokonaj płatności
Zadatek 120 zł Dokonaj płatności

Najpierw zarezerwuj termin swojej wizyty telefonicznie lub przez www.lavito.pl/mandragora

W przypadku dłuższych zabiegów, zabiegów w weekend oraz przed świętami konieczna będzie wpłata zadatku.

Zadatek zostanie odjęty od kwoty zabiegu po jego wykonaniu.

W przypadku nie przyjścia na zabieg bez odwołania go minimum 48h (2 dni)  przed planowaną wizytą zadatek przepada – jest to rekompensata za zarezerwowany czas, który w przypadku braku wcześniejszego odwołania zostaje nie wykorzystany przez żadnego klienta.

Zarezerwowany termin można odstąpić komuś ze swoich znajomych lub rodziny – dana osoba przychodzi w dniu i godzinie zaplanowanej wizyty, a my zaproponujemy zabieg dopasowany do potrzeb oraz zarezerwowanego przez państwa czasu.

Jeśli zabieg się nie odbędzie, zadatek przepada z racji nie skorzystania z usługi,a zarezerwowania miejsca.

W przypadku odwołania zabiegu minimum 48h przed planowanym terminem jej odbycia:

Należy ustalić kolejny termin wizyty dla siebie lub kogoś z bliskich, a zadatek zostanie przeniesiony na ten kolejny termin.

Bardzo prosimy o punktualne przychodzenie na ustaloną wizytę. Spóźnienie ponad 10 min może skutkować niemożliwością wykonania przez nas usługi – wtedy zabieg przepada razem z zadatkiem ponieważ usługa nie może zostać wykonana z powodu spóźnienia.

  • WPŁATA ZADATKU OZNACZA PRZECZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM POWYŻSZEGO REGULAMINU ORAZ ZAAKCEPTOWANIE GO.   Zapraszamy serdecznie Salon Mandragora tel 690 007 979