KRIOLIPOLIZA

KRIOLIPOLIZA, nieinwazyjna redukcja tkanki tłuszczowej ❤ ❄️❄️
Zabieg polega na zamrażaniu niechcianych komórek tłuszczowych.
Kriolipoliza narodziła się w Stanach Zjednoczonych. To dzieło dwóch lekarzy ze szpitala z Massachusetts. Udowodnili oni, że podskórne komórki tłuszczowe są bardziej wrażliwe na działanie zimna niż otaczające je tkanki. Umierają już w temperaturze +5 st. C.
Lekarze wykazali, że kontrolowane, miejscowe chłodzenie tkanek może powodować ubytek komórek tłuszczowych i utratę podskórnego tłuszczu. Ich odkrycie pomogło opracować technologię za pomocą której wykonuje się zabieg mrożenia tkanek tłuszczowych.
Co to jest kriolipoliza? To metoda polegająca na chłodzeniu tkanki tłuszczowej w celu spowodowania jej rozpadu (lipolizy).
Wynikiem zabiegu ma być redukcja tkanki tłuszczowej i miejscowe odchudzenie. Na skutek mrożenia lipidy z komórek tłuszczowych są uwalniane i transportowane przez układ limfatyczny. Lipidy w komórkach tłuszczowych krystalizują się w wyższej temperaturze niż inne komórki zawierające wodę. Dzięki temu kriolipoliza niszczy tylko komórki tłuszczowe, a oszczędza inne tkanki, takie jak skóra, mięśnie i nerwy.
Ja wygląda zabieg? Zabieg trwa godzinę. Specjalny aplikator zostaje przyłożony do obszaru, z którego chcemy pozbyć się tłuszczyku. Aplikator jest próżniowy i zasysa tkankę. Głównym celem zabiegu jest takie ochłodzenie komórek tłuszczowych, aby spowodować ich obumarcie. Zamrożone komórki tłuszczowe stopniowo są eliminowane i wydalane z organizmu, dzięki czemu z tygodnia na tydzień po zabiegu grubość tkanki tłuszczowej maleje.
Czy to boli? Pierwsze minuty zabiegu są nieprzyjemne i mogą boleć. Każdy odczuwa to inaczej. Zabieg jest nieinwazyjny ale mogą pojawić się zaczerwienienia i siniaki spowodowane zassaniem tkanki do głowicy.
Co się dzieje po zabiegu?
Rezultaty nie są widoczne od razu. Trzeba czekać około 1-3 miesięcy aby organizm pozbył się uszkodzonych podczas zabiegu komórek tłuszczowych. Są one usuwane z ciała powoli, w trakcie procesu metabolicznego organizmu, tak samo jak tłuszcze pochodzące z pożywienia. Dopiero po 60-90 dniach można oglądać finalny efekt zabiegu.
Dla kogo? Dla osób chcących pozbyć się miejscowej tkanki tłuszczowej np: na brzuchu, plecach (boczkach) i tzw. bryczesach, czyli dolnej partii bioder i górnej partii ud.
_______________
❤ ❤ ❤
❄️☃️2 przyłożenia: 450zł
❄️☃️4 przyłożenia: 900zł
❄️☃️6 przyłożeń : 1150zł
ZAPISY: 690 007 979, www.moment.pl/mandragora


ZAPISY: 690 007 979 lub przez internet: www.moment.pl/mandragora

GODZINY OTWARCIA SALONU MANDRAGORA (konieczne zapisy: 690 007 979):

PONIEDZIAŁKI: zamknięte

WTOREK, CZWARTEK, PIĄTEK: OD 10:00 DO 18:00

ŚRODA: OD 12:00 DO 20:00   SOBOTA: OD 8:00 DO 14:00